Prevence a pomoc seniorům.

596 111 252

Projekt realizovaný Sdružením obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z. s.

 

S odborníky v oblasti hazardu i městskými zastupiteli se může veřejnost setkat v pondělí 15. února 2016 od 10 do 12 hodin ve velké zasedací místnosti meziříčské radnice. Volně přístupný seminář k problematice hazardu pořádá město Valašské Meziříčí.

Dveře velké zasedací místnosti městského úřadu se všem zájemcům o problematiku hazardu otevřou v 10 hodin. S hlavními příspěvky vystoupí místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Ing. Jan Bartošek a ředitel odboru protidrogové politiky Úřadu vlády ČR Mgr. Jindřich Vobořil, PgDip.

„S ohledem na důležitost tématu jsme se rozhodli formou veřejného semináře poskytnout všem zájemcům dostatek ucelených informací o hazardu nejen v našem městě. O svou zkušenost s nulovou tolerancí hazardu se s námi podělí i místostarosta Otrokovic Mgr. Jiří Veselý. Budeme hovořit též o vedlejších dopadech přítomnosti heren, jako je přítomnost drogové scény a zvýšená kriminalita,“ informoval místostarosta města Ing. Josef Vrátník.

V rámci dvoudenní návštěvy Valašského Meziříčí se setká v pondělí místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Ing. Jan Bartošek také se studenty zdejšího gymnázia. Krátce před osmou hodinou bude besedovat na téma problematika hazardu ve městě. Návštěva místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bude pokračovat setkáním s poskytovateli sociálních služeb a zástupci podnikatelské sféry.

Zdroj:www.valasskemezirici.cz