Prevence a pomoc seniorům.

596 111 252

Projekt realizovaný Sdružením obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z. s.

Městská policie Ostrava zve na další z řady bezplatných kurzů, který pořádá v rámci projektu Bezpečnější Ostrava. První povánoční setkání veřejnosti proběhne 28. ledna 2015 od 16:00 hodin. Místem konání bude opět budova městské policie na ul. Hlubinská.

Lednové téma setkání s občany nese název „Nenechme se napálit, aneb výhodné nabídky.“ 
Jak z názvu vyplývá, přednášející účastníkům kurzu tentokrát přiblíží, jak se vyhnout zdánlivě výhodným nabídkám úvěrových produktů a smluv a nepodléhat podvodným věřitelům. Hovořit se bude o podomních prodejcích, prodeji a nabídce zboží a služeb na ulici, přes internet nebo prostřednictvím telefonních operátorů. Přiblíží také veřejnosti, jak se orientovat ve smlouvách a jak na úvěrové smlouvy a půjčky nahlíží nový Občanský zákoník. Nebude chybět oblíbená sebeobrana a připraven bude také dětský koutek pro děti účastníků kurzu.

Je vhodné s sebou přinést sportovní oblečení (pro výuku sebeobrany) a hygienické potřeby (možnost využití sprchy po sebeobraně). Sportovní obuv není potřeba, neboť sebeobrana probíhá v tělocvičně na tatami.

Bližší informace rádi poskytneme na tel. 599 414 165, 950 739 407 nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese info@mpostrava.cz

Na kurz není potřeba předem se přihlašovat.