Prevence a pomoc seniorům, kteří se stali obětí trestného činu nebo nekalých praktik.

596 111 252

Úvod

LonelinessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

 

 

 

 

 

 

Nejnovější příspěvky

 

Aukce energií jsou stále problematické...

AUKCE ENERGIÍ JSOU STÁLE PROBLEMATICKÉ   Česká obchodní inspekce vyhodnotila kontroly z oblasti uzavírání smluv o dodávkách energií za rok 2019 a potvrdila...Číst více »

Nabízejí lidem levnější energie...

NABÍZEJÍ LIDEM LEVNĚJŠÍ ENERGIE. SKORO POKAŽDÉ JE V TOM PODVOD Bezmála všichni, kteří lidem nabízejí, že jim zařídí přechod k jinému dodavateli energií...Číst více »

Deasatero obrany přd šmejdy v energetice

DESATERO OBRANY PŘED ŠMEJDY V ENERGETICE Nenechte se nikým do ničeho nutit. Vaše cesta za levnější elektřinou či plynem by měla začít...Číst více »

Podvodníci se snaží vyděsit lidi vysokými dluhy

PODVODNÍCI SE SNAŽÍ VYDĚSIT LIDI VYSOKÝMI DLUHY V posledních dnech se doslova roztrhl pytel s podvodnými zprávami, jejichž prostřednictvím kyberzločinci vymáhají...Číst více »

Důvěřuj, ale prověřuj

DŮVĚŘUJ, ALE PROVĚŘUJ Podvodníci za klávesnicí. Dva nejčastější případy podvodů přes sítě šetří policisté obvodního oddělení Dobruška. Zboží, zaplacené předem přes účet,...Číst více »