Prevence a pomoc seniorům, kteří se stali obětí trestného činu nebo nekalých praktik.

596 111 252

Úvod

LonelinessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

 

 

 

 

 

 

Nejnovější příspěvky

 

Domovy pro osoby s postižením nesjou domovem

DOMOVY PRO OSOBY S POSTIŽENÍM NEJSOU DOMOVEM Situace v domovech pro osoby se zdravotním postižením potvrzuje, že se transformace sociálních služeb...Číst více »

Podvodné útoky na seniory neberou konce

PODVODNÉ ÚTOKY NA SENIORY NEBEROU KONCE Žena přišla o své úspory.  V pátek 17. ledna policisté z obvodního oddělení v Jičíně zahájili úkony trestního řízení...Číst více »

Pozor na žádosti o přátelství

POZOR NA ŽÁDOSTI O PŘÁTELSTVÍ Vzhledem k množícím se oznámením o podvodných žádostech o přátelství na sociálních sítích a následných platbách,...Číst více »

Vodní filtry, problematika domácí úpravy pitné vody

VODNÍ FILTRY, PROBLEMATIKA DOMÁCÍ ÚPRAVY PITNÉ VODY Informace pro veřejnost, kdy je a kdy není potřeba vodu v domácnosti upravovat a jak...Číst více »

V Evropě začala platit nová pravidla na ...

V EVROPĚ ZAČALA PLATIT NOVÁ PRAVIDLA NA OCHRANU SPOTŘEBITELE V rámci Evropské unie začala včera platit nová pravidla na ochranu spotřebitele, znamenají...Číst více »