Prevence a pomoc seniorům, kteří se stali obětí trestného činu nebo nekalých praktik.

596 111 252

Úvod

LonelinessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

Leták služby SOS pro seniory - projekt MPSV města okolo

 

 

Nejnovější příspěvky

 

Opět stejná báchorka

OPĚT STEJNÁ BÁCHORKA Všechny úspory jsou pryč.  Ve středu dopoledne oslovila 83letou seniorku neznámá žena s tvrzením,...Číst více »

Podvodné vylákání peněz přes SMS

PODVODNÉ VYLÁKÁNÍ PENĚZ PŘES SMS Odesilatel vydával zprávy za soutěž. Policisté opět apelují na občany, aby byli opatrní při virtuální konverzaci s neznámými,...Číst více »

Seminář v Hanušovicích

SEMINÁŘ PRO SENIORY V HANUŠOVICÍCH Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. připravil pro seniory přednášku na téma – bezpečí seniorů, manipulace a nekalé...Číst více »

Jak se zachovat při dopravní nehodě?

JAK SE ZACHOVAT PŘI DOPRAVNÍ NEHODĚ? DOBŘE VYHODNOŤTE SITUACI A SNAŽTE SE PŘI ROZHLDOVÁNÍ ZACHOVAT CHLADNOU HLAVU Číst více »

Na co nezapomenout před odjezdem na dovolenou

Dovolenková sezóna již propukla, spousta z nás se těší k moři, na chatu nebo pod stan. Je však třeba myslet...Číst více »