Prevence a pomoc seniorům, kteří se stali obětí trestného činu nebo nekalých praktik.

596 111 252

Úvod

LonelinessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

 

 

 

 

 

 

Nejnovější příspěvky

 

Policie řeší vylákání peněz přes profily sociálních sítí

DĚČÍNSKÁ POLICIE ŘEŠÍ VYLÁKÁNÍ PENĚZ PŘES PROFILY SOCIÁLNÍCH SÍTÍ Děčínská policie v posledních týdnech zaznamenala několik případů, kdy pachatel napadl profily...Číst více »

Slíbenou práci neodvedli

SLÍBENOU PRÁCI NEODVEDLI Senior vydal podvodníkům peníze. Policisté opět varují veřejnost před podvodníky, kteří využívají důvěřivosti lidí. Poslední případ se odehrál v Hustopečích...Číst více »

Mobil si vyhlédl na sociální síti

MOBIL SI VYHLÉDL NA SOCIÁLNÍ SÍTI Prodejce mu však do dnešního dne zboží nezaslal. Zhruba před čtrnácti dny si devatenáctiletý muž z...Číst více »

Nákupy motorových prostředků na internetu

NÁKUPY MOTOROVÝCH PROSTŘEDKŮ NA INTERNETU Doporučení pro budoucí zájemce o nákup prostřednictvím nabídek s použitým zbožím, zejména vozidel a zemědělské techniky. Poškození...Číst více »

Peníze si vzal, ale práci už neprovedl.

PENÍZE SI VZAL, ALE PRÁCI UŽ NEPROVEDL Ženě způsobil škodu třináct tisíc korun. Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání místního jednačtyřicetiletého muže, kterého...Číst více »