Prevence a pomoc seniorům, kteří se stali obětí trestného činu nebo nekalých praktik.

596 111 252

Úvod

LonelinessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

Leták služby SOS pro seniory - projekt MPSV města okolo

 

 

Nejnovější příspěvky

 

Léčebny dlouhodobě nemocných: přehled práv pacientů

13. dubna 2018 Zákon přiznává pacientům léčeben dlouhodobě nemocných řadu práv....Číst více »

Policisté varují před podvodníky

 S dalším trikem, jak zejména ze seniorů vylákat peníze, jsou v rámci vyšetřování konfrontováni kriminalisté z Liberce. Číst více »

Přednáška v Ostravě

PŘEDNÁŠKA VE VĚDECKÉ KNIHOVNĚ V OSTRAVĚ Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. připravilo ve spolupráci s Vědeckou knihovnou v Ostravě přednášku na...Číst více »

Varujeme seniory

Podvodník obelstil další důchodkyni! Břeclav – Neustále apelujeme na seniory, aby nebyli důvěřiví a nevpouštěli do svých...Číst více »

Zatímco umíral v nemocnici, přišel o 80 000 korun.

 Z účtu mu je vybrali cizí muži….. Kriminalisté z Otrokovic obvinili sedmačtyřicetiletého recidivistu momentálně žijícího...Číst více »