Prevence a pomoc seniorům, kteří se stali obětí trestného činu nebo nekalých praktik.

596 111 252

Úvod

LonelinessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

Leták služby SOS pro seniory - projekt MPSV města okolo

 

 

Nejnovější příspěvky

 

Innogy VARUJE před falešnými plynaři

Pozor!!!!! Podvodníci podávají lživé informace, zaměřují se zejména na seniory Falešní plynaři se v poslední době objevili na...Číst více »

Rady pro spotřebitele nakupující výrobky online (na internetu)

Výrobky z celého světa díky několika kliknutím přímo k vám domů – tak pohodlné a jednoduché mohou být nákupy online....Číst více »

Zloděj okradl seniorku

ORLICKOÚSTECKO – Bezcitné chování pachatele ji připravilo o téměř 50 tisíc korun. Stále stejný nebo velmi podobný...Číst více »

Seznamka se prodražila

BŘECLAVSKO: Ženu jsme obvinili z podvodu. Břeclavsko – O tom, že se někdy policisté setkávají s opravdu důvěřivými...Číst více »

Podvod na seniorovi

Všem hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi. Kriminalisté oddělení obecné kriminality Služby kriminální policie a vyšetřování...Číst více »