Prevence a pomoc seniorům, kteří se stali obětí trestného činu nebo nekalých praktik.

596 111 252

Úvod

LonelinessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

Leták služby SOS pro seniory - projekt MPSV města okolo

 

 

Nejnovější příspěvky

 

Zloděj okradl seniorku

ORLICKOÚSTECKO – Bezcitné chování pachatele ji připravilo o téměř 50 tisíc korun. Stále stejný nebo velmi podobný...Číst více »

Seznamka se prodražila

BŘECLAVSKO: Ženu jsme obvinili z podvodu. Břeclavsko – O tom, že se někdy policisté setkávají s opravdu důvěřivými...Číst více »

Podvod na seniorovi

Všem hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi. Kriminalisté oddělení obecné kriminality Služby kriminální policie a vyšetřování...Číst více »

Zneužití platební karty

Nálezce karty odčerpal z karty více jak 100 000  Kč. O více jak 100.000 Kč...Číst více »

Opět podvodné jednání uplatněné na seniorech - VARUJEME!

Praha venkov – VÝCHOD – Duchapřítomná seniorka se nenechala připravit o peníze a pomohla policistům podvodníky dopadnout. Číst více »