Prevence a pomoc seniorům, kteří se stali obětí trestného činu nebo nekalých praktik.

596 111 252

Úvod

LonelinessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

Leták služby SOS pro seniory - projekt MPSV města okolo

 

 

Nejnovější příspěvky

 

Seminář v Plzni

logo-mpo SEMINÁŘ PRO PŘEDSEDY SENIORSKÝCH ORGANIZACÍ V PLZNI Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. ve spolupráci s Krajskou radou...Číst více »

Seminář v Plzni

logo-mpo SEMINÁŘ PRO PŘEDSEDY SENIORSKÝCH ORGANIZACÍ V PLZNI Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. ve spolupráci...Číst více »

Varování seniorům....

BRNO: Policisté varují zejména seniory před podvodníky a zloději. Brněnští policisté opět evidují další případy okradených seniorů....Číst více »

Zloděj oklamal seniora

HODONÍNSKO: Dobrosrdečný důchodce přišel lacině o 8000 korun. Kyjovští policisté přijali oznámení o okradení devětasedmdesátiletého muže. K události...Číst více »

Řemeslník převzal zálohu, práci neodvedl

Za podvod může jít až na dvě léta do vězení. Před koncem roku 2014 převzal dnes čtyřicetiletý...Číst více »